Skip to content Skip to footer

"Ahşap hakkında herşey"

1982 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çelik Kardeşler Doğrama, ceviz ağacından ahşap doğrama ve mobilya üretimi yapmıştır.

Bugün yılda 8.000 m3 ahşap palet, ahşap kafes, ahşap sandık üretim kapasitesine sahip olan Çelik Kardeşler Orman Ürünleri, yaptığı teknolojik yatırımlarla da Dünya standartlarına taşıdığı 15.000 M2 arazisi üzerine kurulu 10.000 M2’si  kapalı alan olan üretim tesisinde; ahşap üretimi, ahşap palet yapımı ve özel ölçülerde ahşap sandık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çelik Kardeşler Orman Ürünleri, otomotiv, endüstriyel, ağır sanayi, ihracat, döküm, gıda, tekstil gruplarındaki geniş hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin dört bir yanına sevkiyat ağıyla ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

 Türkiye, Orta Doğu ve Doğu Avrupa olmak üzere ihracat yapan, müşterilerine ambalaj desteği sağlayarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeye devam etmektedir. İhracat alanında ahşap üzerine yürüttüğümüz projelerimiz, Türkiye’de sayılı firmalar arasında yer almamızı sağlamaktadır.  Çelik Kardeşler Orman Ürünleri ihracat yapabilmek için gerekli tüm belgelere sahiptir

Çelik Kardeşler Orman Ürünleri Şirketi bünyesinde ahşap palet, sandık, kafes, kasa, katlanır üretimini gerçekleştirmektedir. Özel ölçü palet üretim desteği ile birlikte tüm ahşap paletlerinde istenilen hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. 

İnşaat iskelelerinde kullanılan ahşap ürünleri istenilen ölçülerde özel olarak üretmekteyiz. Üretim aşamasında makine parkurumuzda ki son teknoloji makinelerimiz ile üretim yapmaktayız. 

Ürün tasarımı ve üretim teknolojilerinde uyguladığı yüksek kalite standartları ile üreticilerinin tercihi olan Çelik Kardeşler Orman Ürünleri, müşterilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini karşılayan güvenilir bir çözüm ortağıdır. Gerçekleştirdiği ek yatırımlar ve kalite odaklı üretimi sayesinde, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda emin adımlarla ilerleyen Çelik Kardeşler Orman Ürünleri sektörünün en çok tercih edilen markaları arasında yer almaktadır.

Destek Al!
Destek
Merhabalar Çelik Kardeşler | Ahşap İşleri - Ahşap Ambalaj